Zakończenie sprzedaży abonamentów z serii S2

Szanowni Państwo,

Informujemy, że sprzedaż abonamentów z serii S2 została zakończona.

Dziękujemy za zainteresowanie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Abonament S2 to jak zwykle znakomity program i artyści, którzy zapewnią nam nielimitowaną ilość wrażeń zachwycając nas swoimi interpretacjami. Z myślą o wyjątkowości koncertów w tym sezonie postanowiliśmy zwiększyć pulę sprzedawanych abonamentów. Tym większą radością dla nas jest więc fakt, że zostały one wyprzedane w zaledwie jeden dzień.

Jednocześnie informujemy, że bilety na koncerty w serii S2 będą dostępne w sprzedaży indywidualnej już w poniedziałek 16 września w kasach biletowych NOSPR i online.

Już teraz pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na pierwszy koncert z serii S2, w piątek 18 października, który będzie również pierwszym koncertem prowadzonym przez nowego Dyrektora Artystycznego i I Dyrygenta NOSPR - Lawrence’a Fostera.

 

Wszystkich melomanów zainteresowanych dołączeniem do grona abonamentowej rodziny NOSPR zachęcamy do zakupu serii S1 lub S3. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o cenach i rodzajach abonamentów i pakietów.

ZAREZERWUJ ABONAMENT S1 online

ZAREZERWUJ ABONAMENT S3 online

 

W okresie sprzedaży abonamentów na sezon 2019/2020 oferujemy abonamentowiczom możliwość pierwszeństwa zakupu biletów w kasie na koncerty: Magdaleny Koženy i Simona Rattle, Kodo​, Julii Fische​r ze zniżką 10%. (dla jednego abonamentowicza, bez względu na ilość i rodzaj posiadanych abonamentów przysługuje możliwość zakupu jednego biletu).

Kontakt w sprawie abonamentów  pod numerami telefonów: 32 73 25 312, 32 73 25 320, 32 73 25 321.