Kontakt - Pracownicy

Dyrektor Naczelny i Programowy  Joanna Wnuk-Nazarowa

Joanna Wnuk-Nazarowa

+ 48 32 73 25 300

nospr@nospr.org.pl

Dyrektor artystyczny, I Dyrygent  Alexander Liebreich

Alexander Liebreich

+ 48 32 73 25 300

nospr@nospr.org.pl

Zastępca dyrektora  Alina Kantorska-Biegun

Alina Kantorska-Biegun

+ 48 32 73 25 300

a.biegun@nospr.org.pl

Asystent dyrygenta  Boon Hua Lien

Boon Hua Lien

+48 32 73 25 300

bh.lien@nospr.org.pl

Asystent Dyrekcji  Artur Salwarowski

Artur Salwarowski

+ 48 32 73 25 300

a.salwarowski.sekretariat@nospr.org.pl

Asystentka dyrekcji  Małgorzata Czech

Małgorzata Czech

+ 48 32 73 25 344

m.czech.asystent@nospr.org.pl

Kierownik działu  Elżbieta Bogacz

Elżbieta Bogacz

+ 48 32 73 25 306

e.bogacz@nospr.org.pl

Zastępca kierownika działu  Anna Bywalec-Fojcik

Anna Bywalec-Fojcik

+ 48 32 73 25 315

a.fojcik@nospr.org.pl

Specjalista producent  Anna Kokosza

Anna Kokosza

+ 48 32 73 25 326

a.kokosza@nospr.org.pl

Specjalista producent  Anna Harasimowicz

Anna Harasimowicz

a.harasimowicz@nospr.org.pl

Specjalista ds. nutoteki  Joanna Syrnicka

Joanna Syrnicka

+ 48 32 73 25 307

biblioteka@nospr.org.pl

Specjalista ds. nutoteki  Monika Drygalska

Monika Drygalska

+ 48 32 73 25 307

m.drygalska@nospr.org.pl

Kierownik działu  Aleksandra Konieczna

Aleksandra Konieczna

+48 32 73 25 323

edukacja@nospr.org.pl

Specjalista producent  Anna Domańska

Anna Domańska

+48 32 73 25 324

a.domanska@nospr.org.pl

Specjalista ds. edukacji muzycznej dzieci  Anna Lis

Anna Lis

507011919 / + 48 32 73 25 349

a.lis@nospr.org.pl

SPECJALISTA DS. EDUKACJI MUZYCZNEJ DZIECI / Nauczyciel Suzuki  Monika Drygalska

Monika Drygalska

+ 48 32 73 25 307

m.drygalska@nospr.org.pl

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ / KOORDYNATOR PRODUKCJI KONCERTÓW  Małgorzata Czech

Małgorzata Czech

+ 48 32 73 25 344

m.czech.asystent@nospr.org.pl

Specjalista producent  Natalia Kasper

Natalia Kasper

+48 32 73 25 334

n.kasper@nospr.org.pl

Kierownik działu / Reżyser dźwięku  Beata Jankowska-Burzyńska

Beata Jankowska-Burzyńska

+ 48 32 73 25 339

studio@nospr.org.pl

II REŻYSER DŹWIĘKU  Wojciech Marzec

Wojciech Marzec

+48 32 73 25 339

studio@nospr.org.pl

Specjalista-konserwator sprzętu elektroakustycznego  Roman Pluta

Roman Pluta

+ 48 32 73 25 339

studio@nospr.org.pl

Specjalista ds. realizacji dźwięku  Piotr Grabowski

Piotr Grabowski

+ 48 32 73 25 339

studio@nospr.org.pl

Kierownik działu / Manager sal koncertowych  Ewa Sadkowska

Ewa Sadkowska

+ 48 32 73 25 320

e.sadkowska@nospr.org.pl

Zastępca kierownika działu  Paweł Solski

Paweł Solski

+ 48 32 73 25 320

p.solski@nospr.org.pl

Specjalista ds. organizacji widowni  Katarzyna Moliszewska-Spandel

Katarzyna Moliszewska-Spandel

+ 48 32 73 25 321

k.spandel@nospr.org.pl

Kasjer biletowy  Dorota Pieron

Dorota Pieron

+ 48 32 73 25 312

kasa@nospr.org.pl

Kasjer biletowy  Barbara Olechowska-Nowak

Barbara Olechowska-Nowak

+ 48 32 73 25 312

kasa@nospr.org.pl

Kasjer biletowy  Roman Chmielewski

Roman Chmielewski

+ 48 32 73 25 312

kasa@nospr.org.pl

Kierownik działu  Jowita Kokosza

Jowita Kokosza

+ 48 32 73 25 308

pr@nospr.org.pl

Specjalista ds. promocji  Natalia Biskupska

Natalia Biskupska

+48 32 73 25 309

n.biskupska@nospr.org.pl

Specjalista ds. promocji  Marta Grochowska

Marta Grochowska

+ 48 32 73 25 308

m.grochowska@nospr.org.pl

specjalista ds. promocji  Sebastian Gronet

Sebastian Gronet

+48 32 73 25 309

s.gronet@nospr.org.pl

Kierownik działu  Marzenna Przywarka

Marzenna Przywarka

+ 48 32 73 25 330

kadry@nospr.org.pl

St. specjalista ds. archiwum  Teresa Rachwał

Teresa Rachwał

+ 48 32 73 25 317

t.rachwal@nospr.org.pl

Specjalista ds. kadr  Jolanta Trzeszewska

Jolanta Trzeszewska

+ 48 32 73 25 331

j.trzeszewska@nospr.org.pl

Specjalista ds kadr / Specjalista ds. Kancelaryjnych  Małgorzata Moś

Małgorzata Moś

+ 48 32 73 25 310

m.mos@nospr.org.pl

Specjalista-koordynator  Aneta Bartnicka

Aneta Bartnicka

+ 48 32 73 25 318

a.bartnicka@nospr.org.pl

Pracownik ds. organizacyjnych  Maria Wiącek

Maria Wiącek

+ 48 32 73 25 300

Pracownik ds. organizacyjnych  Mirosława Jurek

Mirosława Jurek

+48 32 73 25 300

Portier  Bogumiła Hałuzo

Bogumiła Hałuzo

+ 48 32 73 25 302

Portier  Halina Badowska-Krzywobłocka

Halina Badowska-Krzywobłocka

+48 32 73 25 302

Główny księgowy  Patrycja Rajch

Patrycja Rajch

+ 48 32 73 25 328

p.rajch@nospr.org.pl

St. Księgowy  Krystyna Sławicka

Krystyna Sławicka

+ 48 32 73 25 329

k.slawicka@nospr.org.pl

Księgowy  Beata Wyciszkiewicz

Beata Wyciszkiewicz

+ 48 32 73 25 329

b.wyciszkiewicz@nospr.org.pl

Księgowy  Anna Zbroińska

Anna Zbroińska

+ 48 32 73 25 327

a.zbroinska@nospr.org.pl

Księgowy  Ewa Misztal

Ewa Misztal

+ 48 32 73 25 331

e.misztal@nospr.org.pl

Kierownik działu  Arkadiusz Neugebauer

Arkadiusz Neugebauer

+48 32 73 25 313

arek@nospr.org.pl

Zastępca kierownika działu / informatyk  Edward Misielak

Edward Misielak

+48 32 73 25 314

e.misielak@nospr.org.pl

St. specjalista akustyk / inspicjent  Krzysztof Ścieszka

Krzysztof Ścieszka

+ 48 32 73 25 332

k.scieszka@nospr.org.pl

Specjalista akustyk  Wojciech Burski

Wojciech Burski

+48 32 73 25 340

w.burski@nospr.org.pl

Specjalista elektryk-automatyk ds. wentylacji i klimatyzacji  Piotr Czwordon

Piotr Czwordon

+48 32 73 25 340

p.czwordon@nospr.org.pl

Specjalista oświetlenia  Piotr Sadlik

Piotr Sadlik

+ 48 32 73 25 333

p.sadlik@nospr.org.pl

Specjalista elektryk  Paweł Pach

Paweł Pach

+ 48 32 73 25 340

p.pach@nospr.org.pl

Specjalista mechanik-hydraulik  Arkadiusz Szweda

Arkadiusz Szweda

+48 32 73 25 340

a.szweda@nospr.org.pl

SPECJALISTA ELEKTRYK  Marcin Giełda

Marcin Giełda

+ 48 32 73 25 340

m.gielda@nospr.org.pl

Specjalista oświetlenia  Szymon Adamczyk

Szymon Adamczyk

+ 48 32 73 25 333

s.adamczyk@nospr.org.pl

Kierownik działu  Adam Szymczyk

Adam Szymczyk

+ 48 32 73 25 325

a.szymczyk@nospr.org.pl

Zastępca kierownika działu  Marek Jurek

Marek Jurek

+48 32 73 25 300

Specjalista ds. estrady  Jan Nowak

Jan Nowak

+48 32 73 25 300

Specjalista ds. estrady  Witold Baron

Witold Baron

+48 32 73 25 300

St. Specjalista ds. BHP i P.Poż  Przemysław Łaszczyk

Przemysław Łaszczyk

+ 48 32 73 25 316

p.laszczyk@nospr.org.pl