Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz "Okrągły Jubileusz"

Sala koncertowa
niedziela
4 lutego 2018 | godz. 19:30
Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz "Okrągły Jubileusz"

Program

Zapraszamy na wielki, jubileuszowy koncert Alicji Majewskiej. Jej przejmujące interpretacje piosenek pisanych głównie przez współpracującego z nią od lat kompozytora i pianisty - Włodzimierza Korcza niezmiennie budzą wzruszenie i entuzjazm.

Alicja Majewska zadebiutowała na scenie w 1968 roku i odtąd nieprzerwanie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje artystki: „Odkryjemy miłość nieznaną”, Jeszcze się tam żagiel bieli”, czy „Być kobietą”. Pojawią się również najnowsze piosenki z niedawno wydanej płyty – „Wszystko może się stać”. Teksty Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejnego, Moniki Partyk, Artura Andrusa i innych świetnych autorów zabrzmią w ustach Alicji Majewskiej w sposób nie pozostawiający nikogo obojętnym na urodę słowa i muzyki.

Alicji Majewskiej będzie towarzyszyć Włodzimierz Korcz, kwartet smyczkowy - Warsaw Opera Quartet oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Gościem specjalnym koncertu będzie charyzmatyczny aktor i piosenkarz – Michał Bajor, którego z Alicją Majewską oprócz wieloletniej przyjaźni łączy osoba autora ich największych przebojów - Włodzimierza Korcza oraz wyjątkowy piosenkarz i artysta kabaretowy Artur Andrus.

To będzie niezapomniany Jubileusz w wyjątkowej oprawie. Zapraszamy!

Organizator: Sollus Sp. z o.o. 

[mat. organizatora]

 

Dyrygent

Marcin Sompoliński

Wykonawcy

Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz, goście specjalni: Michał Bajor, Artur Andrus, Warsaw Opera Quartet

Ceny biletów

90 zł 105 zł 120 zł 135 zł