NIE-WIELKA ORKIESTRA.TV

NIE-WIELKA ORKIESTRA.TV

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa, a także uczniów i rodziców do udziału w koncertach edukacyjnych NOSPR, realizowanych we współpracy z Telewizją Polską!

W programie koncertów znajdą się największe hity repertuaru symfonicznego, znane całemu światu nie tylko z sal koncertowych ale również z filmów, reklam czy innych popkulturowych reinterpretacji.

Pierwsze z wydarzeń nowej serii odbędą się w dniach 19 października 2019. Podczas koncertu zabrzmi m.in. słynne Bolero Maurice’a Ravela, Uwertura do opery Carmen Georges’a Bizeta, a także ikoniczne fragmenty dzieł Ludwiga van Beethovena, Piotra Czajkowskiego czy Antonio Vivaldiego. 

Drugi koncert z serii odbędzie się już 20 października 2019. W programie usłyszymy m.in. znane z fantastycznej ekranizacji Disney'a – Uczeń czarnoksiężnika Paula Dukasa, Piekielny taniec króla Kashchei Ognistego Ptaka Igora Strawińskiego a także ikoniczne fragmenty dzieł Camille'a Saint-Saënsa, Gioacchino Rossiniego, Piotra Czajkowskiego czy Siergieja Prokofiewa.

 

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 16.09.2019 o godz. 10:00.

Zgodnie z regulaminem sprzedaży przy zakupie biletów na koncert obowiązują zniżki rodzinne - 30% ulga w stosunku do ceny biletu normalnego dla 2 osób dorosłych i co najmniej 1 dziecka do 16 lat lub 1 osoby dorosłej i co najmniej 2 dzieci do 16 lat.

Do zobaczenia na koncertach!

data informacje
19.PAŹ
sobota
17:00
20.PAŹ
niedziela
14:00