NIE-WIELKA ORKIESTRA.TV

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa, a także uczniów i rodziców do udziału w koncertach edukacyjnych NOSPR, realizowanych we współpracy z Telewizją Polską!

W programie koncertów znajdą się największe hity repertuaru symfonicznego, znane całemu światu nie tylko z sal koncertowych ale również z filmów, reklam czy innych popkulturowych reinterpretacji.

Pierwsze z wydarzeń nowej serii odbędzie się 19 października 2019. Podczas koncertu zabrzmi m.in. słynne Bolero Maurice’a Ravela, Uwertura do opery Carmen Georges’a Bizeta, a także najbardziej popularne fragmenty dzieł Ludwiga van Beethovena, Piotra Czajkowskiego czy Antonio Vivaldiego. 

Drugi koncert z serii odbędzie się już 20 października 2019. W programie usłyszymy m.in. znane z fantastycznej ekranizacji Disney'a – Uczeń czarnoksiężnika Paula Dukasa, Piekielny taniec króla Kościeja Ognistego Ptaka Igora Strawińskiego oraz znane fragmenty dzieł Camille'a Saint-Saënsa, Gioacchino Rossiniego, Piotra Czajkowskiego czy Siergieja Prokofiewa.

 

Sprzedaż biletów od 5 października godz. 10:00 w kasach NOSPR i online.

Zgodnie z regulaminem sprzedaży przy zakupie biletów na koncert obowiązują zniżki rodzinne - 30% ulga w stosunku do ceny biletu normalnego dla 2 osób dorosłych i co najmniej 1 dziecka do 16 lat lub 1 osoby dorosłej i co najmniej 2 dzieci do 16 lat.

Bilety ze zniżką dostępne są w kasach NOSPR. Możliwa jest również telefoniczna rezerwacja i opłata przelewem bankowym. Opłacone bilety można odebrać w kasie biletowej w godzinach pracy kasy lub mogą zostać wysłane na podany adres mailowy.