Abonamentowiczu, czy znasz swoje przywileje?

Abonament NOSPR gwarantuje nie tylko pełniejszy udział w koncertach symfonicznych orkiestry ale również szereg przywilejów, którymi możesz się cieszyć przez cały rok!

Na dobry początek sezonu każdy posiadacz abonamentu może skorzystać z ekskluzywnej przedsprzedaży nowej oferty Mój karnet i skomponować pakiet swoich ulubionych koncertów z serii Muzyka Dawna, NOSPR Kameralnie JazzKLUB oraz koncertów zespołów rezydenckich w specjalnej, niższej cenie.

W czasie trwania przedsprzedaży będzie również możliwość dokupienia nowych abonamentów, na nieposiadane dotychczas serie koncertów NOSPR.

Ponadto, od 2 do 7 września posiadacze abonamentów będą mogli skorzystać z pierwszeństwa zakupu biletów z 10% zniżką na trzy, specjalnie wybrane koncerty:

  • nadzwyczajny koncert kameralny z udziałem sir Simona Rattle’a, Magdaleny Koženy i zaproszonych kameralistów (24.10.2019), 
  • recital kameralny Julii Fischer i Arisa Alexandra Blettenberga (16.11.2019)
  • koncert japońskiej grupy perkusyjnej KODO (18.03.2020).

Z przedsprzedaży mogą skorzystać zarówno posiadacze abonamentów w sezonie 2018/2019 jak i 2019/2020. 

Jeśli chcesz dołączyć do rodziny posiadaczy abonamentów NOSPR i być jeszcze bliżej muzyki skorzystaj z dodatkowej puli miejsc i kup nowy abonament NOSPR tylko między 9 a 14 września!