ON BROADWAY / 3 stycznia 2018

Zapraszamy na specjalny, noworoczny spektakl muzyczno-taneczny w wykonaniu popularnych gwiazd amerykańskich i polskich.

Wokalistka i pianistka Karen Edwards jest dobrze znana polskim słuchaczom ze współpracy z Jarkiem Śmietaną oraz z dużych produkcji symfoniczno-chóralnych muzyki gospel. Wielokrotnie nominowana do Nagrody Grammy współpracowała m. in. z Prince’m, Stevie Wonderem i Tony Bennettem. Ze swoim międzynarodowym zespołem zaśpiewa przeboje Prince’a, Berta Bacharacha, Georga Gerschwina i Stevie Wondera.

Natasza Urbańska to niezwykle popularna, wszechstronna wokalistka, tancerka i aktorka znana z telewizji i teatru gdzie obok występów w polskich musicalach i współpracy z Teatrem Buffo często wykonuje hity muzyki amerykańskiej. Zaprezentuje program razem z grupą taneczną oraz w duecie z Januszem Józefowiczem.

 

Szczególnym gościem programu będzie amerykański wokalista Mark Preston przybywający wprost z Las Vegas, gdzie od lat jest jedną z gwiazd tamtejszej estrady.

Preston był członkiem znanej amerykańskiej grupy The Lettermen, z którą nagrał wiele płyt nominowanych do Nagrody Grammy, a w Polsce zaśpiewa sławne przeboje broadwayowskiej, jak m. in. My Way, Sway, Shadow Of Your Smile, Fever, Sweet Caroline, Venus.

Reżyserem koncertu, który również zaśpiewa w duecie z Natasza Urbańską będzie Janusz Józefowicz - najbardziej ceniony i rozpoznawalny polski twórca i reżyser musicalowy. Jego słynne „Metro” przez 20 lat było z sukcesem wystawiane w Polsce i na całym świecie. Każdy spektakl muzyczny Józefowicza to gwarancja najwyższej klasy rozrywki i zabawy. Artystom będzie towarzyszyć grupa taneczna i kameralna orkiestra symfoniczna.

Przybądź koniecznie, aby w okresie noworocznym znaleźć się na dwie godziny w prawdziwym świecie amerykańskiej muzyki i tańca On Broadway.

[mat. organizatora]

 

Bilety w sprzedaży od 14 listopada br.

Information

Concert hall
Wednesday
3 January 2018 | 20:00

Performers

Karen Edwards, Natasza Urbańska, Mark Preston, Janusz Józefowicz oraz balet i orkiestra

Ticket prices

100 zł 120 zł 150 zł 200 zł