Kodo One Earth Tour 2020: Legacy Europe Tour

Concert hall
wednesday
18 March 2020 | time:19:30
Kodo One Earth Tour 2020: Legacy Europe Tour

Programme

Kodo, legendarna japońska grupa bębniarzy, powraca do korzeni koncertem Legacy [Dziedzictwo]. Dostarczy on mocnych muzycznych wrażeń, gdy na środku sceny staną potężne bębny, uderzy nas dźwięk, a zespół na nowo zinterpretuje swoje niepowtarzalne utwory, sięgając do skarbca napełnianego przez 40 lat występów na całym świecie.

 

“Balansując pomiędzy zabójczą agresją i całkowitym spokojem, brzmienie Kodo przechodzi od najdrobniejszych kropli deszczu po wieszczący zniszczenie grom, od ciszy po ścianę dźwięku, górującą nad nami, przerażającą i niezdobytą jak górski szczyt.” The Guardian

 

Taiko to tradycyjny japoński bęben, znajdujący się w centrum tętniącej życiem formy sztuki. Kodo, grupa bębniarzy, której nazwa oznacza “bicie serca”, osiągnęła w tej sztuce mistrzostwo, przenosząc starożytną kulturę Japonii wprost w XXI wiek. Grupa powstała w roku 1981 i od tego czasu wystąpiła co najmniej 6000 razy w 50 krajach całego świata. Nowy koncert, zatytułowany Legacy, łączy w sobie ulubione utwory słuchaczy oraz nowe kompozycje, pokazujące niewyczerpane możliwości poruszającej sztuki reprezentowanej przez wykonawców.

Performers

Kodo

Ticket prices

60 zł 90 zł 120 zł 150 zł